Genel,  Haberler

1.Kıtasal ve Geleneksel Anne Baba Blogger Buluşması

Bir hızlı organizasyon ile geçtiğimiz Cuma Galata’da Bloggers’s Base Cafe’de geleneksel, ama birinci, Blogger anne Blogger baba toplantısını yaptık. Hemde yağmurlu ve cuma trafiği kombinasyonu ile harika bir şehir olan İstanbul’da 40 kişiye ulaşan katılım ile. 40 diyorum bunun içindeki baba sayısı 3, o ayrı. Ben, Özgür ve Borga vardık sadece. Twitter’dan klavye arkadaşı olduğumuz bloggerlar ile yüz yüze tanışıp konuşmak, fikir alışverişinde bulunmak çok keyifli idi.

Yemekler Anadolu Sağlık Merkezi’nden cake poplar http://cakepoppery.com Figen’den geldi, resimleri de o anneden (@periayda) şu anneden (@SenaBrn) arakladım içine bir iki anlaşılması zor ve devrik cümlelerde ekleyince oldu mu sana ilk Anne baba Bloggerlar buluşma yazısı.

Ha birde fikri gelip olaya ön ayak olan Yeşim’e ayrı teşekkür.

Bir sonraki buluşma Kasım’da. Ama aynı yerde olmasın o kedi oradayken ben gelmem söyleyeyim, elektrik alamadık birbirimizden.

SlingoMOM’ın isteği üzerine derhal onunda olduğu bir resmi bulup yazıya ekledik.

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.