Genel,  Sağlık

39,9 derecelik Babalar Günü Sürprizi

Okul ile beraber hastalıklar gelir derlerdi, evet geldi. Cuma hafif öksürük cumartesi e bıraktı yerini. 39,9 ‘u da gördük bir ara. 3 kere yapılan ılık banyo, alın, koltuk altı ve ayak bileklerine koyulan ıslak havlular ve ufaklıkların en meşhur ateş ilaçlarından Ibufen’in de 3-4 kerelik yardımı ile. Sabah normal seviyelere çektik. Tabi tüm gece 1-1,5 saat aralıkları ile sabaha kadar kurulan saatin de yardımını atlamayalım.

Hastalık anları keşke o hasta olmasa da ben olsaydım dediğiniz anlar…babalık böyle bir şey işte, başka kimin için böyle bir şey hissedilebilir ki?

 

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.