Genel

5 Yıldızlı Prima Günü için Gymboree'deydik

Hafta sonu Prima‘nın davetlisi olarak Gymboree‘de keyifli bir öğlen geçirdik.  Uzman Pedagog Sevil Yavuz ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Adem Aydın ile bol bol sohbet şansımız oldu.

Ayrıca binlerce ailenin katıldığı ve yoğun ilgi gören Prima Yıldızlar Yolu yarışmasında dereceye giren anneleri ve bebeklerini de  plaketlerini aldı. Nazlı ne yaptı peki? Saatlerce oynadı zıpladı. Yemek arasında babası gibi yemeği seven kızımı yemek masasından zor ayırıp tekrar oyun alanına sokabildiler.

Bizim için keyifli saatler geçirmek dışında Nazlı’yı tek başına bir okula bırakıp bırakmama sorularının da cevabı oldu alsında hafta sonu. Zira minik kızım hiç bizi aramadı, artık bu iyi mi kötü mü bilemedik tabi:)

Nazik davet için Prima’ya ayrıca bizi harika ağırlayan Gymboree’ye tekrar teşekkürler.

 

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.