Genel

Anaokulu Tanıtım Günleri

Bundan seneler evvel yani henüz evli ve çocuklu değil iken, çocuğu olup okul seçimine bir iki sene önce başlayanları hayretle karşılardım.

Şimdi maalesef aynı konumdayım. Neredeyse 4-5 aydır okul seçimi ile uğraşıyoruz.

Okul seçiminde belirsizlik, okulun eve yakın olması isteğimizden dolayı ev seçiminde belirsizlik ile birleşip problem daha da kapsamlı bir boyut kazanıyor.

Hafta sonu BÜMED’in (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) düzenlediği anaokulu tanıtım gününe katıldık. Aklımızda olan her okul vardı aslında ama bizim hatamız okul sayısını ikiye indirmiş hatta birisi üzerinde %75 karar vermiş iken bu etkinliğe katılmak oldu.

Yazının devamına HTHayat köşemden ulaşabilirsiniz.

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.