Genel,  Haberler

Biradambirbebek Altın Örümcek 2011'de Halkın Favorisi seçildi

Hastane odasında o sıkıntılı günlerde tutmaya başladığım blog bugün 2. ödülünü aldı. Biradambirbebek Altın Örümcek 2011 ‘de Halkın Favorisi seçildi. Oy veren herkese çok teşekkürler.

Konu ile ilgili basın bülteni aşağıda.

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması rekor katılımla sonuçlandı. 08 Nisan’da başlayan ve 30 Nisan’da sona eren oylamada 35 farklı kategorideki 315 web sitesi için 20 bin oy kullanıldı.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar halk oylamasının bu sene rekor bir katılımla gerçekleşmesinden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Halk oylaması ile internet kullanıcılarının beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratarak heyecanı geniş kitlelere taşıdıklarının altını çizdi.

Avcılar, Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin 35 kategoride belirlediği 315 web sitesinin halkın oyuna sunulduğunu ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak “Halkın Favorileri”nin belirlendiğini söyledi. Halkın Favorileri’nin yanı sıra bağımsız jüri tarafından yapılan final değerlendirmelerin de tamamlandığına dikkat çeken Avcılar, jüri değerlendirmeleri sonucunda Altın Örümcek kazananların Haziran ayında Turkcell Kuruçeşme Arena’da düzenlenecek ödül gecesinde açıklanacağını belirtti.

9. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin sponsorları arasında Sabah Gazetesi basın ana sponsoru olarak yer alıyor. Macline, Newtech, Telepati Telekom ve Tele.com.tr basın sponsorları olarak yer alırken, Btnet.com.trve Kurumsal Haberler online medya sponsorları, BKM ödül gecesi mekan sponsoru, Botego, Figaro Concept, Özlem Kristal, Sevenice, Technotoday ve Visions destekleyenler, İmalathane ise web sponsoru arasında bulunuyor.

Kısaca Altın Örümcek

2002 yılından günümüze değin aralıksız olarak gerçekleştirilen ve geleneksel bir hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ana hedefi web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması. Altın Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli juri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Türkiye’nin ilk ve tek Bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.