Dergi,  Genel,  Son Eklenenler

Biradambirbebek Dergi Haziran Sayısı

Editörden

Merhaba,
Bu ay malum babalar günü, zaten derginin adı Biradambirbebek her tarafı da babalar ile dolsun istemedik ama bize ait birşeyler olmadan da olmazdı tabi:)
Bu sayımızda tekstilci ve fotoğrafçı İhya Bozkurt ile çocukları, iş hayatı ve belgeseli üzerine keyifli bir sohbet yaptık.
Türkiye’nin ilk baba klübü Club Biradambirbebek hakkında detaylar ilerleyen sayfalarda.
Sağlık köşesinde bebeklerde emzik kullanımı ve Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan “Okulda Diyabet Programı”nı ele aldık.
Ayrıca ayın konuk yazarı bölümünde Dr. Azize Nilgün Canel’den “Çocuklar Neden Resim Yapar” başlıklı çok faydalı bir makale var.
Yaşam koçumuz Derya Akkaya’dan babalar gününe özel bir yazı da bu ayın konuları arasında.
Her türlü soru ve görüşünüz için bir de mail adresi verelim
info@biradambirbebek.com
Cesur d.

[download id=”17″]

Dilerseniz .pdf formatında bilgisayarınıza burayı tıklayarak indirebilirsiniz.

[download id=”18″]

Haziran Sayısı QR Code

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.