Dergi,  Genel,  Haberler

Biradambirbebek Dergi İlk Sayısıyla Yayında

Editörden

“Blog macerasının nasıl başladığını anlatmıştım çoğu kez. Bu yolculuğu tetikleyen hikayeyi ilerleyen sayfalarda hikayenin kahramlanlarından olan “anne”mizin ağzından okuyacaksınız.

Başlangıçtan bu güne çok yol aldık, ödüller kazandık, ropörtajlar verdik, haber olduk çoğu yere. Okuyucu sayımız gün geçtikçe arttı, başta hiç planlayamayacağımız kadar ilgi gördük. Öncelikle herkese çok teşekkürler.

Zaman geçtikçe Biradambirbebek’i bir proje olarak ele alıp neler yapabiliriz diye düşünüp adımlar atmaya başladık. Basın bültenleri hazırladık, blog’a alışveriş bölümü ekledik, derken neden bizim bir dergimiz olmasın diye düşünüp başladık hazırlıklara.

Bir çok bebek dergisi var piyasada, annelere ve bebeklere özel. Biz ise yine baba konseptine bağlı, babalarla hiç büyümeyen bebekleri arasındaki ilişkiye ait bir dergi yapalım, bunu da paralı değil, sanal alemde ücretsiz yayınlayalım dedik. Ve işte karşınızda ilk heyecan, ilk coşku ile dolup taşan ilk sayımız…

Umarım hoşunuza gider. İlk sayının kusuru olmaz, hatamız olmuşsa affola.

Cesur d.”

Resmi tıklayarak dergi sayfasına gidebilirsiniz.

Dergi Ekim Sayısı Kapak
Dergi Ekim Sayısı Kapak

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

14 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.