Dergi

Biradambirbebek Dergi Kasım Sayısı Yayında

İlk sayıya gelen yoğun ilgi için öncelikle hepinize çok teşekkürler.

Sitedeki sayaç sayesinde derginin okunma sayısını online takip edebiliyoruz. İlk sayının rakamları piyasadaki bazı bebek dergilerini yakalamış durumda ki bu, bizi çok mutlu etti.

Ayrıca gerek dergi gerek sosyal ağlardaki güzel yorum ve paylaşımlar için de teşekkürler. Bu sayımızda da birbirinden değişik ve hoşunuza gidecek konulara yer vermeye çalıştık.

Tüm soru ve önerileriniz için Biradambirbebek Dergi’deki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Dergiye ulaşmak için resmi tıklayın


Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.