Dergi

Biradambirbebek Dergi Mart Sayısı Yayında


Merhaba,

Mart sayısı ile tekrar beraberiz. FLL Turnuvasındaki jüri görevim nedeni ile yoğun 2 hafta geçirdim bu sebeple mart sayısı da gecikti öncelikle onun için özür dilerim.

Bu sayıda 41? 29! kurucusu Alemşah Öztürk ile ikizlerini konuştuk, taze babalara ufak ipuçları, işyerinde hamile olduğunu söyleme konularımız arasında.

Ayın konusunda Murat Esenli aileden başlayan kişisel markalaşma süreci ile ilgili bizi bilgilendirdi.

Yaşam koçumuz Derya Akkaya her zaman ki gibi yine bizlerle.

Kristal Küp Bebeğime Mektup Yarışmasında süreç devam ediyor. Sonuçlar ve kazanan mektup bir sonraki ay dergimizde.

Her türlü soru ve görüşünüz için bir de mail adresi verelim info@biradambirbebek.com

Cesur d.

[download id=”11″]

Mart Sayısı QR Code

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

3 Comments

    • baba

      Derya hanım güzel yorum için teşekkürler. İnternet üzerinde aynı sayfada kalma uzun sayfalı bir yazı okuma verileri oldukça düşük, bende belirli sayfalardan sonraki yazıların okunmama olasılığını göz önüne alarak sınırlı sayfada tutmaya çalışıyorum dergiyi, yoksa konu ve yazılacak yazı o kadar çok ki:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.