Dergi

Biradambirbebek Dergi Şubat Sayısı

Biradambirbebek Dergi Şubat Sayısı

Yine birbirinden güzel konu ve röportajlar ile Şubat sayısında sizinleyiz.

Baba adaylarına faydalı olabileceğine inandığımız ipuçları, anaokulu seçiminde dikkat etmemiz gereken ayrıntılar ve bebek bezi değiştirmenin püf noktaları konularımızdan bazıları.

Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi ya da sosyal medyadaki adı ile Korsan Ruhlu Yeni Medya İnsanı İsmail Hakkı Polat ve tatlı kızı Banu ile keyifli bir röportaj da sayfalarımız arasında.

Bu ay bir de “Bebeğime Mektup” ismi ile bir yarışma düzenledik.

Detaylar derginin sayfalarında ve biradambirbebek.com’da

[download id=”9″]

Dilerseniz .pdf formatında bilgisayarınıza burayı tıklayarak indirebilirsiniz.

[download id=”10″]

Şubat Sayısı QR Code

eski sayılar için tıklayınız


Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.