Setahat-Gezi

Bozcaada'nın Butik Otelleri

Çok keyifli “Ege” kokan bir yer Bozcaada. İşte size Bozcaada’da kalınacak butik oteller

Aral Çiftliği

Ahmet Aral ve güzel eşi Arzu Hanım, dededen kalma bu bağ evinin taş bölmelerini onarıp misafirlerine açmışlar. Çiftlikte organik tarım bahçesinden kendi topladıklarınız ile kahvaltı yapmanız bile mümkün.

 

Katina Hotel

Yedi odalı bu şık otel Bozcaada ‘nın en güzel sokaklarının birinde iki katlı mavi beyaz bir taş ev. Masalar kapı önüne atılmış, sağda solda adanın tembel şişman kedileri, gelen geçen: tam bir Ege atmosferi.

 

Ada Bacchus

Merkezden az uzakta kalayım derseniz Ada Bacchus tam size göre, bağlar arasında kalmış güzel manzarası olan bir otel. Pilaja 2 2km msefade olması da avantajı

Bağbadem

Bağbadem, bağ ve bademliklerin içinde, geniş bahçesi, bahçesinde tavukları, hindileri, kum havuzu ve çocuk alanıyla büyükler kadar çocukların da çok sevebileceği bir yer.

Ege Han

Benimde Bozcaada ziyaretimde keyif alarak kaldığım Ege Han merkezden çıkıp Bozcaada Ayazma Plajı yolu üzerinde ilk tepeyi aşınca, karşınıza çıkan düzlükte, solda bitişik üç otelden birincisi Ege Han Otel.

Sadelik ve rahatlık düşünülerek döşenmiş olan bir iç mekana sahip otelin 2 ve 3’er kişilik odaları bulunmaktadır. Sabah kahvaltıları bahçede veriliyor.

 

Çeşme Alaçatı butik otelleri için tıklayınız


Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.