Genel

Butikbebe minder sohbetine davetlisiniz!

17 Kasım Cumartesi günü butikbebe’nin düzenlediği minder sohbetlerinde anne ve babalar ile buluşacağım. Anne adaylarına tavsiyeler, yeni anne olanların yaşayabilecekleri sorunlar, bebeğinizle ilgili merak ettikleriniz ve çocukların dünyasını konuşacağız.

Renkli geçeceğine inandığım bu etkinliğe hepinizi bekliyorum…

 

Etkinliğin basın bülteni ve detayları aşağıdadır:

Anne ve çocukların tüm ihtiyaçlarının kısa zamanda en yakın adresi olmayı başaran butikbebe.com ile sıcacık minder sohbetlerine hazır mısınız?

Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliğinde Butikbebe.com tarafından gerçekleşecek olan Minder Sohbetleri’nin ilki 17 Kasım saat 15:00’da İstanbul Optimum Outlet’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin önde gelen deneyimli anne ve bebek blog yazarlarının katılımıyla düzenlenecek olan sohbetlerde merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulacaksınız.

Anne adaylarına tavsiyelerin yer alacağı sohbetlerde yeni anne olanların yaşayabilecekleri sorunlar, bebeğinizle ilgili merak ettikleriniz ve çocukların dünyası hakkında bilinmeyenler de konuşulacak. Yeşim Mutlu, İrem Erdilek, Cesur Doruk ve Sena Baran gibi Türkiye’nin ünlü blogger’ları annelerle kendi deneyimlerini paylaşırken bilgi aktarımında da bulunacaklar.

Ünlü markaların en özel ürünlerinin bulunduğu butikbebe.com ilk günden itibaren başlattığı uygun fiyat kampanyalarıyla fark yaratırken öncüsü olduğu Minder Sohbetleri ile de anneleri bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Eğer siz de bilinçli bir anne olmak ve çocuğunuzu en iyi şekilde büyütmek istiyorsanız bu sohbetlere katılmakta geç kalmamalısınız.

 

Tarih               :           17 Kasım 2012, Cumartesi

Saat                :           15.00

Yer                  :           Optimum Outlet İstanbul /2. Kat

Adres              :           İstiklal Cad. No:10/4 Yenisahra-Ataşehir

Tel                   :           0(533) 217 28 36

 

Detaylı bilgi için:

Pınar Tutuş 

Kurumsal İletişim Sorumlusu

pinartutus@netsetgroup.com / 0533 217 28 36

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.