chicco sinek savar
Genel,  Ürün İnceleme

Chicco sivrisinek savar

Bizim gibi beyaz tenli iseniz sivrisinekler çok seviyor teninizi. Kızım da ben de çok çekeriz sivri sinekli ortamlarda sineklerden. Özellikle tatilde ve akşamları. Tamamen doğal yollardan imal edildiğini duyunca hemen atladık tabi Chicco sivrisinek savarın üstüne ve stokladık ikişer üçer tane. Bakalım göreceğiz bu yaz etkisini:)

 

Bu da ürünün sitesinde ürünün açıklaması;

 

Hassas Koruma

Piyasadaki çoğu ürün kimyasal kökenli aktif bileşenler içermektedir. En çok kullanılanlar arasında yer alan Ikaridin ve Dietiltoluamit(DEET), çok düşük dozlarda bile, iki yaşından küçük çocuklar için tavsiye edilmemektedir.

 

Yeni Chicco sivrisinek savar ürün serisindeAvustralya’ya özgü bir okaliptüs (Eucalyptus Maculata Citrodiora) türünden elde edilenCitriodiol kullanılmaktadır. Citriodiol’un sinek savma konusundaki etkinliği yaygın olarak bilinmektedir. Bu etkinliği, Citriodiol’u dünyanın en güvenilir aktif bileşenlerinden biri haline getirir.

 

Dermatolojik olarak test edilmiştir
Chicco sivrisinek savar ürün serisindeki tüm ürünler dermatolojik olarak test edilmiştir, dolayısıyla en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılmaya uygundur.Alkol, renklendirici ve paraben içermeyen Chicco ürünleri bebek ve çocuklar (3 ay+), hamileler ve genel olarak cildi hassas olanlar için özel olarak geliştirilmiştir.

 

Gece-Gündüz Koruma
Yeni Chicco sivrisinek savar ürün serisinin özel formülü, hem gece hem de gündüz kullanımına uygundur. Dünya genelinde sayıları giderek artan, en rahatsız edici sivrisinek türlerinden biri olan Asya Kaplan sivrisineği (Aedes Albopictus) de dâhil olmak üzere en yaygın sivrisinek türlerine karşı mükemmel koruma sağlar.

 

Uzun Süreli Koruma
Chicco’nun sivrisinek savar ürünleri, piyasada sunulan sivrisinek savarların çoğundan daha uzun süre etkilidir. Tek bir uygulamayla bebeğinizin cildini sivrisinek sokmalarına karşı 3 saate kadar korur. Daha uzun süreli korumaya ihtiyaç duyulduğunda ürün tekrar uygulanabilir.

 

chicco sinek savar
chicco sinek savar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.