3 Yaş Şenliği,  Genel

Çılgın Şubat 6.Gün Hediyeleri Morpa Çocuk ve Morpa Yayınlarından

Morpa Çocuk’a gösterdiğiniz yoğun ilgiye kayıtsız kalamadık ve 6. gün hediyelerini Morpa Çocuk ve Morpa Yayınları‘ndan vermeye karar verdik. Bu hafta sonu tam 21 şanslı okuyucumuz aşağıdaki ödüllerden birisini kazanacak.

1 Kişiye Başarılı Çocuk Çoklu Zeka Eğitim Seti

5 Kişiye Bil Bul Yap oyun kartı 

15 Kişiye morpacocuk.com.tr 1 yıllık üyelik

 

Başarılı Çocuk Çoklu Zeka Eğitim Seti hakkında:

Morpa Kültür Yayınları tarafından hazırlanan ‘Başarılı Çocuk Çoklu Zeka Eğitim Seti’, çocukların yaşam boyu öğrenmekten zevk alan bireyler olarak yetişmelerini hedefleyen 4 çalışma kitabından oluşan bir eğitim setidir. Setteki kitaplar çocukların çok yönlü düşünmelerine olanak sağlar, problem çözme yeteklerini geliştirir, yaratıcılıklarını destekler.

Setin içindeki ‘Dikkatli Çocuk’ kitabı, çocukların okuma-yazma, problem çözme becerilerinin gelişimine yardımcı olur.
’Yaratıcı Çocuk’, ileriki dönemlerde çocukların daha aktif, bağımsız ve üretken bireyler olarak toplum içine katılmalarını, yaratıcılıklarını sağlayan etkinlikleri içerir. ‘
Problem Çözen Çocuk’ta çocuğun problemi anlayıp kavrama ve çözüm üretme becerilerini destekleyen çalışmalara yer verilmiştir.
 ‘Becerikli Çocuk’ta çeşitli konu ve kavramlarla 8 zekâ alanına ait örnek etkinlik ve uygulamalar bulunmaktadır.Bu kitaplar, alan uzmanlarınca (Prof.Dr. Belma Tuğrul, Prof.Dr. Nilüfer Darıca, Fatma Çiğdem Gökçen) hazırlanmış ve okul öncesi çocuklarına tavsiye edilmiştir.

Bil Bul Yap oyun kartı : 

Bu oyun kartlarında 3-6 yaş çocuklarına yönelik çeşitli kavramlar, hayvanlar aracılığıyla verilmiştir.

Morpa Çocuk Üyeliği: 

Morpa Çocuk’tan 1 yıllık üyelik hediyemizi kazanan takipçilerimize aktivasyon kodları e-mail aracılığı ile gönderilecek olup, kodun nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgi aşağıdadır.

www.morpacocuk.com.tr

Hediyeleri kazanmak için;

Hediyeleri kazanmak çok kolay, 19 Şubat 2012 Saat: 23:59 ‘a kadar bu yazıya aşağıda yorum bırakıp sayfayı Facebook ya da Twitter’dan paylaşan  21  kişi yukarıdaki hediyelerden birinin sahibi olacak.

Kazananlar 20 Şubat 2012’de biradambirbebek.com‘da

Çılgın Şubat tüm Şubat ayı boyunca devam edecek… Kampanyaya katılan sponsorları ve detayları buradan tekrar okuyabilirsiniz. Sırada e-bebek, morpa yayın, edu kids, eğlen öğren setleri ve ondasole var…takibe devam


En Güzel Bebek isimleri ve anlamları için tıklayınız

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

127 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.