3 Yaş Şenliği,  Genel

Çılgın Şubat 8.gün Hediyeleri Gerçekten Çılgın Gibi…

İşte Çılgın Şubat 8.gün hediyelerini verme zamanı.

8.Gün hediyeleri Eğlen Öğren, E-Bebek ve Morpa Çocuk‘ tan

Hediye 1: Eğlen Öğren

Eğlen Öğren’den aşağıdaki 12 kitapçıktan oluşan ve çocuğunuzun 3 yaşından 9 yaşına kadar kullanabileceği eğitim seti sizin olacak.

Eğlen Öğren eğitim anlayışını baştan yaratıyor!

Dünyanın en çok satan eğitim ve oyun kitapçığı Eğlen Öğren öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyor.

Eğlen Ögren ekibi olarak, çocuklarımızın yaşlarına uygun gelişimini amaçlayan, öğrenmenin içine eğlence katan ürünlerimizle çocuklarımızın hizmetindeyiz:

  • Her çocuk akıllıdır ve kendi hızında öğrenir.
  • Her çocuk eğlendirici aktivitelerle daha iyi öğrenir.
  • Her çocuk uygun ortam hazırlanırsa potansiyelinin tamamına ulaşabilir.

Eğlen Öğren çocuklarımıza bilgi dünyasının kapılarını aralayan, onun temel öğrenme becerilerini geliştiren, resim formatında farklı yaş grupları için özenle hazırlanmış eğitici oyun kitapçığıdır. Okul öncesi eğitim ihtiyaçları ve ilköğretim müfredatı doğrultusunda tasarlanan Eğlen Öğren çocukların dil gelişimini, kavrama yeteneğini ve sosyal becerilerini güçlendiriyor, ebeveynler ve çocukları arasında olumlu etkileşim sağlıyor.

Çocukların çok sevdiği, anne babaların güvendiği ve eğitimcilerin onayladığı Eğlen Öğren serisi:

  • Ezberci öğretiden kaçınır.
  • Soru-cevap formatı ile çocukların aktif öğrenmesini destekler.
  • İçeriği çocukların yaşlarına göre belirlenmiştir.
  • Okul öncesi eğitim ihtiyaçları ve ilköğretim müfredatı doğrultusunda özenle hazırlanmıştır.
  • Anne-babaların, çocukları ile birlikte eğlenceli zaman geçirmesini sağlar.

Ezberci öğrenme yerine aktif öğrenmeyi destekleyen, çocukların ellerinden düşüremedikleri Eğlen Öğren ile çocuğunuzun gelişimine tanık olacaksınız!

Eğlen Öğren Serisi

www.eglenogren.com.tr 

Hediye 2: 10 Kişiye www.morpacocuk.com.tr’den 1 yıllık üyelik

Morpa Çocuk’tan tam 10 kişiye 1 yıllık Millî Eğitim Bakanlığı okul öncesi müfredatına uygun olan eğitim programı morpacocuk.com.tr üyeliği

Morpa Çocuk’tan 1 yıllık üyelik hediyemizi kazanan takipçilerimize aktivasyon kodları e-mail aracılığı ile gönderilecek olup, kodun nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgi aşağıdadır.

www.morpacocuk.com.tr

Hediye 3: 1 Kişiye Başarılı Çocuk Çoklu Zeka Eğitim Seti

Başarılı Çocuk Çoklu Zeka Eğitim Seti hakkında:

Morpa Kültür Yayınları tarafından hazırlanan ‘Başarılı Çocuk Çoklu Zeka Eğitim Seti’, çocukların yaşam boyu öğrenmekten zevk alan bireyler olarak yetişmelerini hedefleyen 4 çalışma kitabından oluşan bir eğitim setidir. Setteki kitaplar çocukların çok yönlü düşünmelerine olanak sağlar, problem çözme yeteklerini geliştirir, yaratıcılıklarını destekler.

Setin içindeki ‘Dikkatli Çocuk’ kitabı, çocukların okuma-yazma, problem çözme becerilerinin gelişimine yardımcı olur.
’Yaratıcı Çocuk’, ileriki dönemlerde çocukların daha aktif, bağımsız ve üretken bireyler olarak toplum içine katılmalarını, yaratıcılıklarını sağlayan etkinlikleri içerir. ‘
Problem Çözen Çocuk’ta çocuğun problemi anlayıp kavrama ve çözüm üretme becerilerini destekleyen çalışmalara yer verilmiştir.
 ‘Becerikli Çocuk’ta çeşitli konu ve kavramlarla 8 zekâ alanına ait örnek etkinlik ve uygulamalar bulunmaktadır.Bu kitaplar, alan uzmanlarınca (Prof.Dr. Belma Tuğrul, Prof.Dr. Nilüfer Darıca, Fatma Çiğdem Gökçen) hazırlanmış ve okul öncesi çocuklarına tavsiye edilmiştir.

www.morpacocuk.com.tr

Hediye 4: 1 Kişiye 100 TL’lik E-Bebek Hediye Çeki

Günün son hediyesi sponsorumuz E-Bebek’ten 100 TL’lik hediye çeki. Çeki kullanmak için herhangi bir koşulunuz yok.

Kazanmak için tek yapmanız gereken;

Twitter

@biradambirbebek E-Bebek hediye çekini kazanmak istiyorum #biradambirbebek ” tweetini atmaları.

1 şanslı kişi 100 TL yüklü E-bebek hediye kartını kazanacak, bol şanslar.

E-Bebek Hediye Kartı
E-Bebek Hediye Kartı


En Güzel Bebek isimleri ve anlamları için tıklayınız

Hediyeleri kazanmak için;

Hediye 1 Hediye 2 ve Hediye 3 için ; 29 Şubat 2012 Saat: 23:59 ‘a kadar bu yazıya yorum bırakan ve yazıyı Facebook’tan beğenen 12 kişi yukarıdaki hediyelerden birinin sahibi olacak.  (Facebook’tan “like” ya da “beğen” yapmak için aşağıdaki Facebook düğmesini kullanabilirsiniz..)

Hediye 4 (e-bebek hediye çeki): Bu kampanya sadece Twitter takipçileri için. Twitter’dan bizi takip eden ve aşağıdaki Tweete atan  yada bizim attığımızı RT eden 1 kişi e-bebek hediye çekinin sahibi olacak. İşte tweet bu  E-Bebek hediye çekini kazanmak istiyorum @biradambirbebek #biradambirbebek “

Kazananlar 1 Mart 2012’de biradambirbebek.com‘da

 

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

55 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.