3 Yaş Şenliği,  Genel

Çılgın Şubat'ta 2.günün Hediyeleri Edukids'ten

2.günün hediyesi iki yaş ve üzeri çocukların gelişim sürecinde eğlenerek öğrenmelerine katkıda bulunmak için eğitici oyun kartları hazırlayan Edukids‘ten üçlü bir set. Setiniz Edukids English Flash CardsEdukids Zıt Kavramlar ve Edukids Şekiller Renkler Hayvanlar kartlarından oluşuyor. Bu 3 parçadan oluşan set 1 kişinin olacak.

Bu günün kampanyası sadece Twitter üzerinden. Aşağıda linki bulunan tweet’e RT eden 1 Twitter takipçimiz bu setin sahibi olacak.

Tweet linki

Hediyeler için www.edukids.com.tr ‘ye teşekkürler.

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.