Sağlık

Damacana Su Haberleri

Damacana su haberleri tüm hızıyla sürüyor. Özel bir televizyon kanalının yine özel bir laboratuvara, İstanbul’da satılan 19 litrelik damacana sularını inceletmesi ile ortaya çıktı skandal aslında. İddiaya göre, 55 firmadan sadece 14’ünün suyu temiz çıktı. İddialar üzerine Sağlık Bakanlığı harekete geçti. Bakanlık televizyon kanalından o firmaların isimlerini ve test sonuçlarını talep etti.

Daha sonra neler mi oldu, Emre Tirev bu konuda kendisine gelen bir mektubu paylaştı, Büyükşehir Belediyesi çeşmeden akan su damacana suyundan daha sağlıklı dedi ve kafalar iyice karıştı. Biz şimdi hangi suya nasıl güvenmeli çaresizliği içinde olup biteni bekliyoruz.

 

En güzel yemek tarifleri için tıklayınız

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.