Alışveriş,  Genel

DEV MAĞAZADA DEV BULUŞMA

DEV MAĞAZADA DEV BULUŞMA

Anadolu yakasında oturanların ilk göz ağrısıdır Joker Kızıltoprak mağazası, daracık koridorları üst üste duran oyuncakları ama ne istersen olan rafları. Anadolu yakasında özellikle Cadde tarafında oturanların mutlaka bir kez bebek, çocuk alışverişi yapmışlığı vardır oradan. Çok büyük çok lüks mağazalar açtı Joker ondan sonra ama Kızıltoprak mağazasını yeri şekli asla değişmedi, dedim ya ilk göz ağrısı.

Artık devir büyük, içinde ürünleri deneyebileceğiniz alanları olan dev mağazalar. Geçtiğimiz hafta işte tam da bu konseptteki Ataköy Galeria ile beraber iki mağazasından birisi olan Joker Baby’nin yeni açılan Altunizade’de ki “dev mağaza”sında blogger anneler ile harika bir etkinlik gerçekleştirdik. 25 anne blogger ile mağazayı deneyimledik.

Şu markalar var bu kıyafetler harika, binlerce çeşit ürün var vs annelerin ilgisini çeker mutlaka ama bir baba olarak geziyorsan mağazayı, baba kriterleri farklı tabi.

1-Beni, özellikle hafta sonu, İstanbul trafiğine sokmak bildiğin cesaret işi, o trafikte gideceğin yere vardın park yeri ara başka dert. Joker Baby Altunizade mağazasında bu ilk sorunu “dev mağaza”nın 2 katlı otoparkı ile aşıyoruz. Arabamızı bırakıp çıkıyoruz mağazaya.

2-İkincisi daracık havasız alışveriş sırasında yanındakine çarptığın mağazalardan “hoop kaçtım” ben oluyorum, ben dışarıda beklerim sizi deyip atıyorum kendimi kapının önüne. 3000 metre kare ve metre metre geniş koridorları ve raf araları ile bu sorunuda aştık mı Altunizade “dev mağaza” sında.

 

3-En önemli konulardan birisi ürünleri deneyimlemek. Kutuların üzerini okuyarak hangisini alacağınıza karar vermeye çalışmak yerine yan yada dizilmiş buhar makinalarından içinize ve bütçenize sinenini kıyaslayıp dokunarak alıyorsunuz. Puset deneyim parkuruda harika bir deneyim alanı sağlıyor. Sokakta olabilecek her yol şartı (parke, taş, beton vs.) bu parkurda var. Almayı düşündüğünüz puseti parkurun başına koyuyor başlıyorsunuz sürmeye.

 

Olumsuz diyebileceğim tek yanı buradan alışveriş yapmadan çıkması çok zor:)

Dev mağaza içinde 90 metrekarelik annelere ücretsiz eğitimelerin yapıldığı etkinlik odası, eğitim odası, bebek bakım odası ile 3000 metrekarenin santim santim hakkını veren çok detaylı çalışılmış harika bir mağaza olmuş Joker Baby Altunizade.

Şöyle harika bir de video hazırladık anne blogger etkinliğimizden;