3 Yaş Şenliği,  Genel

Doğum Gününde Biradambirbebek'ten 1000'lerce TL'lik Hediye

Biradambirbebek.com 3 yaşında. Erken doğum riski ile 1 ay yattığımız hastane odasında tutmaya başladığım biradambirbebek bugün binlerce kişinin okuyup takip ettiği bir blog oldu. Hikayeyi hiç uzatmadan sadede geleyim. Madem 3. yaşımıza giriyoruz, bunu blogu beğenileri ile tahminimizden çok öteye taşıyan okuyucularımızla beraber kutlayalım dedik ve bugüne kadar görülmemişi yaptık.

Evet, 3.yaşımızı Şubat ayı boyunca sponsorlarımızın desteği ile okuyucularımıza 1000‘lerce (yazıyla da yazalım binlerce:) TL’lik hediyeler vererek kutlamaya karar verdik. Şubat ayının neredeyse her günü bir ya da birkaç hediyemiz olacak. Detaylar ve hediyeleri nasıl kazanacağınızı öğrenmek için Facebook ve Twitter adreslerini mutlaka her gün takip edin, birbirinden güzel hediyeleri kaçırmayın.

Bize destek olan hediye sponsorlarımız;

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.