Ürün İnceleme

Edukids’in Eğitici Oyun Kartları

Bugün Edukids’in Eğitici Oyun Kartları elime ulaştı. Şu an ürün gamında beş adet ürün bulunuyor. 29 adet kartın ön yüzünde harfin kelimesi ve görseli, arka yüzünde ise ilgili harfin bulunduğu “Alfabe ile Kelimeler”, şekil ve renk becerisini geliştirmek için “Şekillerle Renkler ve Hayvanlar”, Toplam 36 adet kartın bulunduğu yakın-uzak, büyük-küçük gibi kavramları öğrenmesini sağlayan “Zıt Kavramlar”, İkili yapboz olarak tasarlanmış “Sayılarla “Eşleştirme”, ve son olarak İngilizceye başlamak için  “English Flash Card”.Tüm ürünler iki yaş ve yukarı çocuklar için uygun. Ürünler 2 mm kalınlığında buda miniklerin çok kolay deforme edememeleri için yeterli:)

 

Valla biz Naz ile oynadık çok eğlendik ve beğendik. Toplayıp kutularına yerleştirme kısmına çok yardımcı olmadı ama neyse:)

Ürünler çocuk sağlığı uzmanı ve uzman çocuk psikologu önerileri ile hemen hemen tüm kitapçılarda satılıyor. Satış kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.