Dergi,  Genel

FAMILY HUG EYLÜL SAYISI YAYINDA

Yaşasın okul;

 

Bir aylık aradan sonra yine beraberiz. Uzman yazarlarımız ve birbirinden farklı konularımız ile yine dolu bir sayı hazırladık sizin için.

Uzun yaz tatilinden sonra Eylül ayı okulların başlama ayı malum, bizim evde de ayrı bir heyecan var. Bu sene ana sınıfındayız ama Nazlı’nın söyleyişi ile artık “büyük okulu”ndayız. Anaokulundan çok daha büyük bir okula gitmenin, bundan önceki senelerde benimle araba ile giderken ilk defa okul için servise binecek olmanın heyecanı var.

Ufaklıkların bu heyecanı varken bir yandan da sınav sonrası öğrencilerin kontenjan sorunu, yerleştirme telaşı ve stresi var. Tüm bu kargaşanın bir an önce çözülüp tüm çocuklar için başarılı ve mutlu bir eğitim dönemi olmasını dilerim.

sevgiler

cesur d.

Eylül sayısını ücretsiz olarak bilgisayarınızdan aşağıdan okuyabilirsiniz. Mobil cihazlardan ise Turkcell Dergilik uygulamasından yine ücretsiz olarak dergimize ulaşabilirsiniz.

[joomag width=420 height=272 title=family-hug-nisan-2013-family-hug-eylul-2014 magazineId=0298238001409600797 backgroundImage=https%3A%2F%2Fd25ow0ysq5ykrj.cloudfront.net%2Fflash%2Fgui%2Fthemes%2Fdefault%2Fbg.jpg ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.