baba,  Babaca,  Gelişim,  Genel

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü

Ara dönem tatilinin son günününü Pepee’nin annesi (biz oradayken bir ufaklık gelip böyle dedi öldük gülmekten) sevgili Ayşe Şule Bilgiç’in Fenerbahçe Stadyumunun altında açtığı Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü ‘nde geçirdik.

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü Atölyeleri

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü inanılmaz keyifli bir yer olmuş. Ufaklık seçtiği atölyelere katılırken siz gerçekten lezzetli yiyeceklerin olduğu kafesinde oturup camın ardından onu izleyebiliyorsunuz. Birbirinden eğlenceli ve farklı deneyim atölyeleri var merkezde. Robot tasarımından çizgi film yapımına, ebru sanatından ahşap atölyesine hatta mors alfabesi deneyine kadar hemen hemen her yaş aralığındaki ufaklıkları mutlu edecek atölye çeşidi var.

Biz çok merak ettiğimiz ebru sanatı ve çizgi film yapımını deneyimledik ve çok eğlendik. Önce harika bir hikaye anlatımı ile başlayan ebru macerası ağırlaştırılmış suyun üzerine boya ile desenler çizmeyi öğrenmesi ile devam ediyor ufaklığın. Çizgi film yapımında ise önce kağıt ile hikayesinde kullanacağı insan hayvan ve objeleri çizdi nazlı, sonra onlar kesilip taranıp dijital ekrana aktarıldı sonrada canlandırıldı. Yaptığı çizgi film mail adresinize gönderiliyor sonrasında.

Kafeteryasına ayrıca değinmek istiyorum ki gerçekten harika. Böyle yerlerde bekleme salonlarında bir kaç atıştırmalık ve çay olur ama burası yemek konusunda çok zengin. Harika sandviçleri var, Nazlı iki atölye arasında mantı yedi ve ikinci tabağı istedi. Bizim kızı yemek bakımından memnun etmek babadan ötürü zordur, düşünün yani:)

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü hakkında her türlü bilgiyi sitesinden yani BURADAN alabilirsiniz.