Genel

Fikirdenk.com

Hayatı kolaylaştıran projelere bayılıyorum, Fikirdenk’te bunlardan birisi.Sevgili arkadaşlarım Sena ve İrem’in yeni projeleri fikirdenk.com yayın hayatına başladı.

Alışverişte ürün seçiminde hepimiz zorlanırız, hele bu ürün bebeğimiz ile ilgili bir ürün ise seçim yapmak çok daha zorlaşıyor. En iyi en doğru ürünü almaya çalışıyoruz. Ürün hakkında daha önce onu kullananlara soruyor, olumlu olumsuz yorumları edinmeye çalışıyoruz, blogları forumları karıştırıyoruz.

İşte bu bizim iki sevgili kafadar bu çabalamamızı fark edip konu hakkında ne yapabiliriz diye düşünmüş ve Fikirdenk’i açmışlar. Fikirdenk tüm ebeveynlerinin ürün seçimi konusundaki kararsızlıklarına çözüm olacak gibi duruyor. Haydi üye olup fikirlerinizi paylaşmaya başlayın.

SENA BARAN
78 İstanbul doğumlu ve 2.5 yaşındaki Doruk’un annesidir. Uluslararası İlişkiler ve İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi almış, İç Denetim, Uluslararası Lojistik ve Nakliye sektörlerinde çalışmıştır. Tüp bebek tedavisiyle kavuştuğu evladına, tedavi sürecine ve sonrasında çocuklu hayata dair yazılarını Dorikus.com isimli blogunda yazmaktadır. Not alarak, incelemeler yaparak çalışır . İşkolik, tez canlı ve gevezedir. Seyahate, sosyal medyaya, dünya mutfaklarına ve toplumsal sorumluluk projelerine düşkündür. Doğru alışverişin sadece ihtiyacı karşılayanla değil, aynı zamanda ekonomik olanı bir seferde bulmakla yapıldığına inanır. Fikirdenk’ in 2 editör annesinden biridir.

IREM ERDILEK
79 Ankara doğumlu ve 3.5 yaşındaki Koray’ın annesidir. Kamu Yönetimi ve Uluslararası ilişkiler okuduktan sonra akademik kariyer planları yaparken kendini renkli kozmetik sektöründe bulur. Oğlunun doğumuyla profesyonel hayata veda eder. Türkiye’nin ilk sling markası olan Slingo‘yu kurar. Ardından da annelik maceralarını anlattığı Slingomom.com adlı blogunu açar. Çok okur, çok konuşur, çok yazar. Sosyal medya bağımlısı teknolojik annedir. Bloglar ve sosyal medya sayesinde tanıştığı güzel insanlar bugün hayatında büyük öneme sahiptirler. Fikirdenk’in diğer editör annesidir.”

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.