Basında Biz,  Genel,  Haberler

Gerçekten rahatım:) "Parents Dergisi Haziran 2010 sayısı Röportajı"


Parents Dergisi Haziran Sayısı
Parents Dergisi Haziran Sayısı

Parents dergisi haziran sayısı için sevgili Müge Serçek ile bir röportaj gerçekleştirdik aktif baba olmak ile ilgili. Benimle beraber 5 baba daha var yazıda. Basketbolcu İbrahim Kutluay, oyuncu Burak Hakkı, Chicco Türkiye Pazarlama müdürü Erkin Ültanır, Canbebe Genel Müdürü Özgür Akyıldız ve benim gibi kızı ile ilgili yazılarını blogunda yazan Özgür Poyrazoğlu.

Yazının özeti şu aslında, evet bebeğin bakımında aktif rol alıyorum eşimle zıtlaşıyorum bazı konularda hatta ama baba olmaktan çok ama çok mutluyum. Dergi sayfalarını koyuyorum okumak isteyenlere.

not:resimlere tıklayarak sayfaları büyük olarak açabilirsiniz.

parents haziran sayısı 1
parents haziran sayısı 1
parents haziran sayısı 2
parents haziran sayısı 2

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.