Genel,  Ürün İnceleme

Huggies Little Swimmers Summer Mag

Bu yazın en çok okunacak dergisi

Huggies Little Swimmers Summer Mag

Kapak Bebeğini Arıyor!

Huggies Little Swimmers bu yaza özel fotoğraflardan oluşan bir dergi hazırlıyor. Ve derginin yıldızları Facebook sayfasında, yapılan bir oylamayla belirleniyor. Bebeğinizin fotoğrafını 30 Temmuz’a kadar Huggies Türkiye Facebook sayfasındaki “Little Swimmers Summer Mag” uygulamasına yükleyin, “Bebeğim ve Biz” dergisiyle basılacak olan “Summer Mag”de, hatta kapağında sizin bebeğiniz yer alsın. Ayrıca, yapılan oylamalara göre her hafta en çok oy alan 10 kullanıcı Huggies Little Swimmers Mayo Bebek Bezi kazanıyor.

Yaz mevsiminin tadını çıkaran bebeklerin keyfine diyecek yok. Kimi sudan çıkmıyor, kimi kumdan kale yapıyor, kimi gölgede dinleniyor ya da güneş banyosunun keyfine varıyor. Ve en renkli fotoğraflar hep bu anlarda çekiliyor. Huggies Little Swimmers bu fotoğrafları Little Swimmers Summer Mag dergisinde biraraya getiriyor.  Bebek dünyasından en yeni haberleri, bebek jimnastiği, modası, bakım önerileri ve dahasını içerecek “Huggies Little Swimmers Summer Mag”de ve hatta kapağında bebeğinizin yer alması için Facebook’ta Huggies Türkiye sayfasındaki “Little Swimmers Summer Mag” yarışmasına katılmanız yeterli. “Huggies Little Swimmers Summer Mag” yıllarca saklanacak harika bir 2012 yaz dergisi olacak.

detaylar burada

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.