Genel,  Setahat-Gezi

İlk Piknik

İlkler haftası olacak bu hafta.İlk piknik, okulda ilk gün… İlk kez pikniğe gittik bu pazar kızımla beraber. Annemizin iş yeri arkadaşları ile beraber keyifli bir pazar geçirdik. Mangal yaptık, parkta oynadık, hamakta sallandık.

Mekan Polonezköy‘ de, Cumhuriyet Köy yolunda Ayşe Teyze Bağ Bahçe. Pazar olması, aşırı kalabalık olması dışında keyifli bir mekan. Hızlı servisi var. Etlerinizi dilerseniz dışarıdan getirebiliyorsunuz dilerseniz de oradan alabiliyorsunuz.

Ulaşım için Beykoz Polonezköy yolu yada Şile Alemdağ sapağını tercih edebilirsiniz.

Tavsiyem çok geçe kalmadan mekandan ayrılmanız, zira dönüş yolu tek şerit ve geç saatlerde sıkışabiliyor.

 

Anne kızı koyduk baba nerede peki? İşte tüm endamıyla Baba Cesur…Yeşil dev elinde yeşil çayıyla ormanda

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.