Genel,  Haberler,  Son Eklenenler

Kenan Doğulu’nun sesi ile HOP

UIP Türkiye davetlisi olarak HOP filminin galasında idik dün akşam. Kazayla, Kenan Doğulu’nun seslendirdiği, Paskalya Tavşanı’nı yaralayan ve iyileşmesi için onu içeri almak zorunda kalan miskin ve işsiz Fred’in komik hikayesini anlatıyor. Kenan Doğulu’nun da katıldığı gala, çocuklara dağıtılan tavşan kulakları, renkli şekerlemeler ve ortada gezinen filmin peluş civciv kahramanları ile gerçekten çok renkli idi.

 

Yeni filmler hafta sonu vizyona girdiğinden galalar da bundan birkaç gün önce oluyor ve dolayısı ile hafta içine geliyor. Belki çocuklara yönelik olan film galaları için bir istisna yapılmalı, hafta sonu yada en azından daha erken bir saate başlamalı ki miniklerin uyku saati kaçmasın. Ayça hanım bu önerimde size gelsin:) Davetiniz için tekrar teşekkürler.

Filmin fragmanı ve Kenan Doğulu‘nun kamera arkası görüntüleri aşağıda.

——–

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.