Genel

Kristal Küp “Bebeğime Mektup” Yarışması

.

Ey babalar ve baba adayları! Çocuğuma olan duygularımı en güzel ben ifade ederim diyorsanız işte size ödüllü bir fırsat:)

.
Altın gümüş hayvancıklar, cam platin meyvacıklar, eh bizim ödül de küp şeklinde olunca yarışmanın adı da dahiyane bir yaratıcılık ile “Kristal Küp Bebeğime Mektup Yarışması” oldu. Kristal küp dışında birinci olacak baba Lansinoh’tan süpriz bir hediye seti de kazanacak.

Katılım ve kurallar basit. Çocuğunun yaşı kaç olursa olsun baba, hatta baba adayı, miniğe duygularını ifade eden 300 kelimeyi aşmayan bir mektup yazacak ve bebegimemektup@biradambirbebek.com mail adresine mail atacak.

İlk elemeyi geçen mektuplar Facebook grubunda oylanacak, en yüksek like (beğen) sayısına ulaşan 5 mektup sevgili jürinin önüne koyulacak ve 1.mektubu jüri belirleyecek.

Mektuplar 1 Mart 2011 tarihinde aynı anda Biradambirbebek Facebook sayfasına oylama için konulacak ve 10 Mart 2011’e kadar halk oylaması devam edecek.

1.mektup sahibi Kristal Küp dışında çeşitli bebek ürünleri içeren Lansinoh’tan bir set kazanacak. Ayrıca mektubu Biradambirbebek Dergi Mart sayısında ve biradambirbebek.com’da yayınlanacak.

Takvim

01-28 Şubat   Mektupların Gönderilmesi

1-10 Mart       Facebook Oylaması

12-21 Mart     Jüri Değerlendirmesi

25 Mart          Final

.

İşin bence en güzel manevi yanı ise çocuğunuza ileride okuyup duygulanacağı bir hatıra bırakmak.

E haydi o zaman….

not: Mektupların yayınlanma hakkı biradambirbebek.com da olup, yarışmaya mektup gönderen katılımcılar mektuplarının biradambirbebek.com‘da, biradambirbebek facebook sayfasında ve Biradambirbebek Dergide yayınlanacağını peşinen kabul etmiş olurlar.

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.