Genel,  Ürün İnceleme

Lukapu

Belki duyanlarınız vardır ama ben yeni tanıştım Lukapu ile. Bu tür fotoğraflarınız ile albüm yapan sitelere rastlıyorsunuzdur zaman zaman ama Lukapu bunlardan biraz daha farklı. Albümünüzü kendiniz tasarlıyorsunuz öncelikle, birde sosyal ağlar ile de çok uyumlu. Facebook ve Instagram fotoğraflarınızı kolayca kitap haline getirebiliyorsunuz. Biz seçtiğimiz kitap için fotoğraf ayırma işlemine başladık bile:)

Nasıl çalışır bu Lukapu peki?

Lukapu; fotoğraflarınızı kitap haline dönüştürebileceğiniz bir servistir. Eğer siz de fotoğraflarınıza değerli bir anlam katmak ya da sadece hediye edip bir sevdiğinizi mutlu etmek isterseniz bunu Lukapu ile yapmak çok kolay. Sadece Lukapu Designer‘ı indirin ve fotoğraflarınızla kitabınızı tasarlamaya başlayın.

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.