Eğitici-Eğlenceli,  Genel

Mickey’in Çılgın Yolculuğunda Çılgın Nazlı

Hafta sonu Mickey’in Çılgın Yolculuğu’na gittik. Bu, Ora Arena’daki 2.gösterimiz oldu. Daha önce Prensesler ve Kahramanlar gösterisine gitmiştik. Yazının tarihine baktım 2 Kasım 2011. Ora Arena hala o günkü gibi, kimse bir şey bilmiyor, bir düzensizlik, bir karmaşa. İlk gösteriye gittiğimizde otopark açılmamıştı insanlar Bauhaus’un otoparkına parkedip oradan yürümek zorunda kalmıştı. Tek iyileşme otoparkın artık açılmış olması.

Neyse gösteriye gelelim, ilk perdede Mickey ve arkadaşları yetenek gösterisi için kahraman topluyor, ikinci perdede ise herkes yeteneğini sergiliyor. Sindirella şarkı söylüyor, Woody dans ediyor vs. Hala çizgi film hastası olduğumdan ben de çok sıkıldım diyemem ama Nazlı çok eğlendi o kesin. Hele gösteri sonrası sahneye çıkıp Minnie, Mickey ve Goofy ile tanışıp fotoğraf çektirme kısmı bizim ufaklığı bitirdi. Merdivenlerden kucağımda arabaya giderken “Baba çok eğlendim, çok güzeldi. ” cümlesi her şeyi özetliyor sanırım:)

Gösteriden akılda kalanlar;

mickeybus

adem

çikolatalı kurabiye

Nazik davet için Kiraz Halkla İlişkilere teşekkürler

mickey
mickey

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.