Genel,  Haberler

miofamilyo.com açıldı, keyifli alişverişler

2009 yılında kızımızın doğumunun yaklaşması ile birlikte yakından ilgilenmeye basladığımız bebek dunyası kızımızın büyümesiyle birlikte yeni ihtiyaçlari da gündemimize getirdi. Bu sebeple hamilelik sürecine uygun çamasır ve gecelikler, bebekler icin doğal ürünler, günlük yaşamda giyilebilecek sağlıklı, kaliteli ve bir ailenin tüm ihtiyaçini karşılayabilecek ürünleri herkesle paylaşmak için 2012 yılında Mio Familyo’yu kurduk.

Hedefimiz; tüm ailenin iç çamaşırı, gecelik, pijama gibi en özel ihiyaçlarını Mio Familyo olarak karşılarken müşterilerimize rahat ve hızlı bir alişveriş deneyimi yaratmak ve aradikları tüm ürünleri tek bir çaıi altinda kolaylıkla bulmalarını sağlamak.

Bu doğrultuda MioFamilyo.com, aileniz ve sizin için en kaliteli ürünleri bir araya getirip, güvenli bir alişveriş sistemi ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile sizlere sunmayı en temel ilke olarak benimsiyor.

Keyifli alişverişler dileriz…

www.miofamilyo.com

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.