Genel,  Ürün İnceleme

Petunia Pickle Bottom ile şık anneler ve tatlı bebekleri için benzersiz ürünler…

Petunia Pickle Bottom markası üç kelimeden oluşmanın çok ötesinde bir hayat stili, dünyaya annelerin gözünden farklı bir bakış…Petunia ile farklı, benzersiz ve kararlı anneler moda anlayışlarını değiştirdiler.

Farklı çizgiler, eşsiz desenler, cesur renkler, derin duygular, organik kumaşlar, el dokumaları, zarif detaylı nakışlar, her biri bir Petunia damgası ve anneliğin sayısız yönleri ile ifadesi.

Cesur ve sofistike…

Şık anneler için, Amerika’da ünlülerin en çok tercih ettiği bakım çantaları, Petunia Pickle Bottom ile 36 ülkeden sonra Türkiye’de. Şık, renkli, kullanışlı, güvenli, sağlıklı. Sadece bakım çantası olarak kullanıldığı sürece değil, her zaman uzun yıllar annelerle ve Ondasole ile.

Petunia Pickle Bottom şıklığı ile tanışmak isteyenler çantaları; ondasole Bağdat Caddesi showroom da, www.ondasole.com.tr de, Cassette Butik Bağdat Caddesi, Galata ve Nişantaşı mağazalarında ve Ayşe Deniz Yeğin Nişantaşı Tasarım Butiğinde bulabilirler.

[portfolio_slideshow]

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.