Ürün İnceleme

Tıpış tıpış zamanlar, aşı takvimi, boy skalası vs..

Zamansız ajanda ailesinin son ürünü Tıpış tıpış zamanlar elime ulaştı, inceleme fırsatı buldum ve çok beğendim. Hamilelik sürecinden itibaren kullanabileceğiniz bir ajanda, günlük, kitap, defter…ne derseniz.


İçinde kısa faydalı bilgiler, yemek tarifleri, boy kilo skalaları, rengarenk bilgi notu içeren çıkartmalar ve aşı takvimi ilk göze çarpanlar. Bebeğinizin ay ay gelişimini kaydedebilir, notlar alabilir, çıkan dişlerini çıkartmalar yardımı ile tatlı bebek suratına işleyebilirsiniz.

Hamilelikten bebeğinizin ilk yılının sonuna dek kullanabilir belki ileride büyüyen çocuğunuza hatıra olarak saklayabilirsiniz. Akıl edip yapanların eline sağlık.

takvim
takvim

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.