Ürün İnceleme

TOKYO'lar ile Tatilde de Hem Eğlenin Hem Öğrenin

Çocuğunuzla birlikte tatilde de keyifli dakikalar geçirin… Hem eğlensinler, hem öğrensinler diye Tokyo‘lar da tatile sizinle birlikte geliyor. Eğlen Öğren serisi çocukları yaz tatilinde de yalnız bırakmıyor, Tokyo’lar sayesinde bu yaz hem eğlenecek hem de öğrenecekler.
Eğlen Öğren öğrenmeyi eğlenceli hale getiren dünyanın en çok satan eğitim ve oyun kitapçıkları arasında yer alıyor. Çocukların çok sevdiği, anne babaların güvendiği ve eğitimcilerin onayladığı Eğlen Öğren serisi ezberci öğretiden kaçınıyor. Soru-cevap formatı ile çocukların aktif öğrenmesini destekliyor.  İçeriği çocukların yaşlarına göre belirleniyor. Anne-babaların çocukları ile birlikte eğitici ve eğlendirici zaman geçirmelerini sağlıyor.

Eğlen Öğren serisi Tokyo’lar ile tatilde de çocuğunuzla birlikte keyifli dakikalar geçirmenizi ve çocuğunuzun gelişimine tanık olmanızı sağlayacak. Yaz tatilinde de çocukları yalnız bırakmayan Eğlen Öğren serisi Tokyo’lar sayesinde plajda da çocuklarınızın yanında olacak.

Tokyo’ları yanınızda kolaylıkla taşıyabilir, çocuğunuzla birlikte her yerde ve her zaman oynayabilirsiniz.

Tokyoların Perakende satış fiyatı 12.50 TL’dir. Tüm kitabevleri ve marketlerde bulunabilir.

(Advertorial)

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim. Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.